DTS 1 – DWS 1: 14-12 | Onnodige nederlaag matig DWS

8 december 2024

KOOTWIJKERBROEK – In de strijd om handhaving in de tweede klasse heeft DWS slechte zaken gedaan door in Enkhuizen met 14-12 van voormalig hekkensluiter DTS te verliezen.

Na de overwinning van vorige week op Apollo had DWS goede zaken kunnen doen door het nog puntloze DTS te verslaan. In Sporthal De Drecht begon DWS echter slecht en gaf de thuisploeg het idee dat er wat te halen was. De 3-1 achterstand werd nog wel weggewerkt en DWS ging zelfs met een 7-8 voorsprong rusten.

In het begin van de tweede helft verloor DWS echter een aantal punten op rij en daarmee feitelijk de wedstrijd. Alleen de nieuwe clubtopscorer Joël Lagerweij en Matthias Budding ontliepen de malaise.

Trainer Jaap Jochems was zelfkritisch: ,,In de rust heb ik een tactische wissel toegepast met het idee om via de vakken van vorig seizoen in de tweede helft het verschil te maken. Die keuze pakte echter verkeerd uit, de automatismen en energie verdween met deze onnodige nederlaag tot gevolg.”

Zaterdag speelt DWS in Krommenie het laatste duel van het eerste deel van de competitie tegen middenmoter Furore.

Doelpuntenmakers DWS: Joël Lagerweij 6, Matthias Budding 2, Job Schonewille 2, Sabrina van den Brink 1 en Gisella Brink 1.

Bron: barneveldsekrant.nl